Inpost paczkomat Szczecinek tel: 730 608 208

zachodniopomorskie

W bieżących czasach grupę ludzi robi zakupy poprzez internet. Jest to miłe przede wszystkim ze względu na gamę materiałów również ich sposobów, jakie możemy znaleźć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, i już jutro paczka z upragnionym przedmiotem spotyka się w polskich rękach. Oraz toż wszystko bez przesuwania się z łóżka! Jest to idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Resko

Innowacyjna firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one oszczędzić na wysyłce paczek, i jedna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do tyłu przekonany co do kategorii pracy pracowników InPostu, może nabyć abonament na okres próbny. Je on 150 przyjemnych plus stanowi możliwe rozwiązanie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Jest to wyjątkowo dobra możliwość dla przedsiębiorców, którzy właśnie wchodzą na plac również nie wiedzą, który będzie popyt na konkretny produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im wiele paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie mniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Resko

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki dostarczane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy natomiast też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres bycia umowy, a jeszcze zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do klienta już następnego dnia. Jest to zwłaszcza znane w momencie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka może być na wagę złota. Powody te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na trwające 12 i 24 miesiące. Małej Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy spowodować w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i jest możliwość wysłania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Resko

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Krótkim Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i pozostały to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W idealnym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W innym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych otwierają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywy, jeśli firma nadal będzie się rozwijać. Każda nowa paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc nagrody za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dopasowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a dodatkowo możliwość mienia z podjazdów kurierskich w dowolnym momencie, w zależności od potrzeb. Opłata za paliwo istnieje wyjątkowo wliczona w sumę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo stanowienia w przystępnej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest skłonny oraz na styk z trudniejszymi klientami. Aby otrzymać indywidualną ofertę abonamentu, należy zetknąć się z nazwą. Na stronie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można również wziąć z numeru infolinii. Wybranie abonamentu stanowi dużo funkcjonalne – wystarczy wejść na kartę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy i numeru NIP firmy, przechodzimy do podsumowania i do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Resko

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *