Jak zachować

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym staniesz się naturalna i doskonała!

Prasóweczki

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym staniesz się wielka i atrakcyjna! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, jakie tworzył Ciż poradzić w utracie wagi? Gdy tak, to nie jesteś sama.

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym staniesz się wielka i atrakcyjna!

Według zrealizowanych w Polsce badań, ponad 80% osób chcą schudnąć i niemal 70% nie jest spełniona ze znajomej postawy i czuje presję, aby zrzucić kilka kilogramów. Dzieje się tak nie bez powodu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie krwi i prowadzi inne choroby. Analiza naukowa wydana w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 różnymi sposobami nowotworów, w tym nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na wesele nagroda w akcji o szczupłą sylwetkę że stanowić jaśniejsza, niż zakładasz. Przeczytaj nasze wskazówki i zastanów się, czy któraś z przytoczonych przez nas przyczyn nie leży na przeszkodzie do posiadania zgrabnej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Potrafiło się wydawać, iż im kilka jesz, tym szybciej spełnisz swój plan. Jednak dzieje się zupełnie inaczej: ciało reaguje na szybką utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i maskując je jak tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą i wywołać zachcianki żywieniowe, które powodują się do powstawania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który gwarantuje, że stracisz dużo niż jeden do dwóch kilogramów tygodniowo bez ćwiczeń jest może krótkotrwały w efektach. Rozważ zainwestowanie w sam przygotowany dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom potrafi się wtedy okazać, że chudnięcie może nie nie montuje się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Grasz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest wolną przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, jakie powinni jeść każdego dnia i jedynie 44 procent miało jakieś pojęcie na temat zrównoważonej diety oraz energii fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, a ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, by na bieżąco śledzić energię tworzoną i spalaną.

Zrezygnuj z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie dostarcza nas do zwiększenia ilości spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do negatywnych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy również zatrzymywanie nadmiernych ilości wódki w układzie, co skutkuje m.in. wahaniami wagi, uczuciem zmęczenia oraz minusa energii, a także niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, stopami i nogami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

1 thought on “Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym staniesz się naturalna i doskonała!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *