Leasing pracowników z Ukrainy

Leasing pracowników z Ukrainy

Poradnik Prasóweczki

Dla większości pracodawców w Polsce pracownicy z Ukrainy są jedynym sposobem na uzupełnienie braków kadrowych na krajowym rynku pracy. Pracownicy ze Wschodu są doskonałym rozwiązaniem dla firm z wszystkich branż. Pracownicy z Ukrainy to pewny wybór.

Leasing pracowników z Ukrainy

 

Obywatele Ukrainy przyjeżdżający do Polski są zorientowani na pracę. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby docenić ich działania. Nasza firma od lat zatrudnia pracowników ze Wschodu.

 

Oferując leasing pracowników z Ukrainy zapewniamy zwiększenie wydajności pracy. Pracownicy z Ukrainy są bardzo produktywni, ponieważ przyjechali do Polski, aby pracować i zarabiać, są zdeterminowani i gotowi do sumiennego działania. Pomagamy polskim firmom znacząco obniżyć koszty pracy i efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi w swoich organizacjach.

 

Dawniej, niewiele firm w Polsce zatrudniało pracowników z Ukrainy. Dziś jest to normą. Firmy, które nie zatrudniają pracowników zagranicznych, są już mniejszością w naszym kraju.

 

Pracownicy z Europy Wschodniej są coraz częściej zatrudniani w wielu branżach i usługach. Ukraińscy pracownicy znajdują pracę nie tylko jako robotnicy budowlani, ale również w przemyśle spożywczym, stoczniowym, meblarskim i rolniczym. Szukasz rąk do pracy dla swojej firmy? Skontaktuj z nami! Zatrudniamy pracowników, którzy będą bardzo pomocni w intensywnej pracy w każdej branży.

 

Posiadamy dużą kadrę – również specjalistów. W naszej bazie danych kandydatów można znaleźć również pracowników z Ukrainy, którzy posiadają certyfikaty i szkolenia kwalifikujące ich do zadań specjalnych.

 

Gdzie mogę znaleźć pracowników z Ukrainy?

Giełda Pracy posiada doświadczenie w wyszukiwaniu i wdrażaniu rekrutacji pracowników ze Wschodu. Dzięki dynamicznej pracy naszej firmy, tysiące obywateli Ukrainy znalazło zatrudnienie w bardzo różnych branżach, a tysiące pracodawców znalazło stałych pracowników. W Polsce pracownicy ze Wschodu znajdują zatrudnienie niezależnie od branży, w której się specjalizują.

 

Jak to działa?

Nasza agencja pracy oferuje współpracę w formie leasingu pracowniczego. O co chodzi? Posiadamy bogatą bazę pracowników i współpracowników z Ukrainy. Jeśli szukasz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres czasu, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepszego kandydata na stanowisko, którego szukasz.

 

Nabycie pracownika odbywa się w pełnej zgodności z prawem polskim i międzynarodowym. Przeprowadzamy pracowników ze Wschodu w celu zalegalizowania ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy i pomagamy przyszłemu pracownikowi w uzyskaniu wizy w Konsulacie RP na Ukrainie.

 

Dlaczego Ukraina?

Ukraińcy są naszymi najbliższymi krewnymi. Mamy wspólną historię, niezwykłe tradycje, podobny język. Kultura i wartości są nam również bardzo bliskie. Co więcej, Ukraińcy lubią Polskę i polską kulturę. Podziwiają oni nasz kraj za udaną transformację polityczną i gospodarczą. Szybko aklimatyzują się w naszym kraju, uczą się języka, wychowują tu dzieci, wysyłają je do szkół i przedszkoli.