Szkoła kitesurfingu FunSurf - poznaj całą ofertę!

Szkoła kitesurfingu FunSurf – poznaj całą ofertę!

Poradnik

Zbliżający się sezon letni stanowi doskonałą okazję do tego, aby podjąć się różnego rodzaju aktywności fizycznych. Świetną opcją będzie systematyczna jazda na rowerze, poranny jogging, czy też nauka sportów wodnych. Tutaj z pomocą przychodzi szkoła kitesurfingu FunSurf, prowadząca swoją działalność już od ponad 25 lat. Szkoła oferuje kursy i obozy z zakresu kitesurfingu, windsurfingu, a także wing foila. Jeżeli jesteś osobą, która ma ochotę spróbować swoich sił w którejś z wymienionych dyscyplin, to bardzo dobrze trafiłeś

Kursy kitesurfingu z FunSurf

Do jednych ze specjalności szkoły FunSurf, należą kursy kitesurfingu, z których skorzystać mogą zarówno osoby dorosłe, jak również dzieci i młodzież. Składają się one z zajęć teoretycznych i praktycznych na lądzie oraz w wodzie. Kursanci muszą opanować podstawowe zasady dotyczące danej dyscypliny, zanim przejdą do dalszych ćwiczeń. Kursy podzielone są na te skierowane do osób początkujących oraz do osób zaawansowanych, które pragną zostać licencjonowanymi instruktorami. Szkolenia odbywają się na stosunkowo płytkim akwenie, jednak kursanci zaawansowani mogą korzystać również z głębszych terenów. Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz swoją przygodę z kitesurfingiem, czy też chciałbyś skorzystać z kursów zaawansowanych – możesz wypożyczyć profesjonalny sprzęt, piankę, kapok oraz trapez, który następnie należy zwrócić wraz z końcem szkolenia.

Obozy windsurfingu

Kolejnym punktem w ofercie szkoły FunSurf są kursy i obozy windsurfingu. Tutaj sytuacja wygląda bardzo podobnie, jak w przypadku kitesurfingu – oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych o różnym poziomie doświadczenia i umiejętności. Szkolenia odbywają się pod okiem licencjonowanych instruktorów, którzy wspierają kursantów na każdym etapie nauki. Wiele osób zastanawia się co wybrać na początek – windsurfing, czy kitesurfing? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Jest to kwestia indywidualna, która zależy od wielu czynników, takich jak np. poziom kondycji. Warto więc wybrać się na szkolenia z obu dyscyplin, aby przekonać się osobiście, co jest lepszą opcją.

Profesjonalne lekcje na wingfoilu

Ostatnią już propozycją dla osób zainteresowanych sportami wodnymi są lekcje na wingfoilu, które zdobywają coraz więcej zwolenników. Wiele osób uważa, że jest to dyscyplina, która łączy w sobie windsurfing i kitesurfing, będąc jednocześnie dużą łatwiejszą opcją. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie sporty wodne wymagają odwagi i cierpliwości ze strony kursantów. W końcu potrzeba odrobiny czasu, aby opanować daną dyscyplinę i nauczyć się samodzielnego poruszania na desce. Na szczęście profesjonalni instruktorzy FunSurf potrafią zdziałać prawdziwe cuda i sprawić, że kursanci szybko uczą się sportów wodnych, a co więcej – rozkochują się w nich do szaleństwa! Wejdź na stronę internetową szkoły lub skontaktuj się bezpośrednio z biurem, a poznasz więcej szczegółów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *