wynajem pracowników na godziny

Wynajem pracowników na godziny

Poradnik Prasóweczki

Czym zajmuje się firma Giełda Pracy?

Jesteśmy polsko-niemiecką firmą zajmującą się leasingiem pracowniczym. Zrzeszamy grono pracowników pod wynajem oraz dajemy możliwość znalezienia pracodawcą konkretnego pracownika, a wszystko można zrobić zdalnie dzięki naszej platformie. Podstawą naszej działalności jest Kodeks Pracy, który wykazuje możliwość wysłania pracownika ( na jego pisemną prośbę) na bezpłatny urlop w celach podjęcia leasingu pracowniczego u innego pracodawcy. Do naszych pracodawców należą m.in. takie firmy, jak Tesco, Orange, PKO, Amazon, Lidl. Wymienione firmy postrzegane są jako solidni pracodawcy. To tylko jeden z powodów, dla których leasing pracowniczy zdobywa coraz to większą popularność w naszym kraju.

Zamów pracownika

Dlaczego powinniście nas wybrać?

Jeżeli potrzebujesz pracownika na już, terminy gonią, a Tobie brakuje kadry to ten artykuł jest dla Ciebie. Zapewniamy różnorodność zawodową dla naszych leasingobiorców, a nasi pracownicy wraz z zakończeniem realizowanego czasu zlecenia wraca do naszej agencji. Gwarantujemy zatrudnienie dla obcokrajowców bez zbędnych formalności. Oszczędzasz swój czas, a my wszystko zrobimy za Ciebie. Ponadto firmy, które z nami współpracują posiadają certyfikat związany z zatrudnieniem cudzoziemców na terenie Unii Europejskiej. Nasi pracownicy cechują się pracowitością oraz wydajnością podczas wykonywanych zleceń, co jest kolejną zaletą wynikającą z podjęcia współpracy z nami. Wypłaty pracownicze realizowane są tylko o przepracowane godziny. Pracodawca nie ponosi kosztów za urlopy, zwolnienia czy przerwy pracownicze. Wszelkie koszty związane z zatrudnieniem oraz zakwaterowaniem pracowników pokrywa nasza agencja. Sposób ten może stanowić rozwiązanie na zaoszczędzenie pieniędzy przez Waszą firmę. Co więcej, podejmując z nami współpracę możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ nie poniesiesz kosztów utrzymania pracowników związanych z zamrożeniem gospodarki przez pandemię. To również leży w naszym interesie. Zrzeszamy wykwalifikowanych oraz profesjonalnych pracowników, których możesz wynająć dla swojej firmy od ręki na podstawie porozumienia między stronami. Jest to elastyczny sposób, z którego można korzystać w wybranym przez siebie czasie skorelowanym z aktualnym zapotrzebowaniem na kadrę. Leasing pracowniczy umożliwia zaopatrzenie swojej firmy w wykwalifikowanych specjalistów z danej dziedziny bez większych wkładów finansowych oraz bez potrzeby zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Jak wynajem pracowników wygląda w praktyce?

Tak, jak zostało wspomniane wcześniej nasza agencja zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników. Prowadzimy nabór pracobiorców na pozycje wszelkiego rodzaju m.in. elektryka, pracowników budowlanych, produkcji, prac porządkowych, prac związanych z hotelarstwem i gastronomią oraz wiele innych na terenie Unii Europejskiej. Podczas rekrutacji prowadzimy dokładną selekcję żeby sprostać Państwa oczekiwaniom. Stawiamy na pracowitość oraz wydajność zatrudnianych pracowników, którym w dużej mierze zależy na jak najlepszym zarobku. Osoby zatrudnione mające opisane wyżej cele są bardziej produktywne oraz przepracowują większą ilość godzin, co daje nam lepszą skuteczność niż w przypadku standardowego zatrudnienia przez firmę. Naszym zadaniem jest, aby nasi pracownicy posiadali odpowiednie dokumenty (w tym zezwolenie na pracę). Wystarczy, że Wasza firma zgłosi nam zapotrzebowanie na pracobiorcę określonej specjalizacji, a my zajmiemy się doborem odpowiedniego kandydata w najszybszym możliwym czasie. Leasing pracowniczy funkcjonuje w oparciu o porozumienie między agencją, a pracodawcą użytkownikiem, a czas trwania współpracy jest ściśle określony w tym oto dokumencie. Dalsze formalności skupiają się wokół pisemnej zgody pracobiorcy na podjęcie się leasingu oraz zapewnieniu bezpłatnego urlopu przez agencję. Od Waszej firmy wymaga się jedynie wdrożenie naszego pracownika w rytm Waszej pracy. To wszystko, co Wasza działalność powinna wiedzieć na temat oferty leasingu pracowniczego, który staje się coraz częściej wybieraną opcją współpracy pomiędzy pracodawcą, a pracownikami.

1 thought on “Wynajem pracowników na godziny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *